OnRobot rozwija sieć dystrybutorską w Polsce

OnRobot

Firma OnRobot wzmacnia swoją obecność w Polsce. W ostatnim czasie OnRobot podpisał umowy partnerskie z firmami: ADVA i MMT. Dołączyły one do polskiej sieci partnerskiej obejmującej już firmy: Elmark Automatyka, Encon-Koester, Jorgensen EasyTech, Rob-Tech i Sparkle Export Development.

- Polska to ważny rynek w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w którym widzimy duży potencjał dla automatyzacji. Rosnąca sieć lokalnych dystrybutorów daje nam lepszą wiedzę na temat potrzeb polskich przedsiębiorstw i pozwala nam docierać do szerszego kręgu firm, które dzięki robotyzacji mogą podnosić swoją konkurencyjność. Jednocześnie, coraz więcej polskich firm zaczyna oferować roboty współpracujące i rozwiązania uzupełniające coboty, takie jak chwytaki i czujniki OnRobot. Potwierdza to rosnącą rolę robotyzacji w Polsce – mówi Enrico Krog Iversen, prezes OnRobot. 

ADVA jest młodą firmą z Gdyni, która powstała w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie zwiększania wydajności zakładów produkcyjnych w perspektywie ograniczonego dostępu do pracowników produkcyjnych. ADVA koncentruje się ściśle na środowisku robotów współpracujących a szerokie portfolio rozwiązań OnRobot sprawia, że oferta firmy staje się bardziej kompleksowa.

MMT zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i sprzedażą kompletnych aplikacji obejmujących roboty współpracujące. Dbając o utrzymanie jakości proponowanych rozwiązań na najwyższym poziomie, firma podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy i włączeniu narzędzi OnRobot do swojej oferty. Siedziba MMT znajduje się w Rzeszowie.


Źródło: OnRobot

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę