Navitas i DigiKey ogłosiły globalne partnerstwo

Digi-Key

Firmy Navitas Semiconductor i DigiKey Electronics zawarły umowę dystrybucyjną, która zapewnia ogólnoświatową, 24-godzinną dostępność i przyspiesza rynkową penetrację rynku i zwiększa przychody w zakresie mocy układów GaNFast.

Pierwsze na świecie układy scalone GaNFast umożliwiają systemom energetycznym równoczesne osiągnięcie częstotliwości MHz oraz najwyższego poziomu wydajności. Postępy te przekładają się na mniejszą, szybszą i tańszą konwersję energii w mobilnych ładowarkach i adapterach, IoT, telewizorach, samochodach elektrycznych i hybrydowych, oświetleniu LED i nowych rozwiązaniach energetycznych.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z DigiKey - powiedział Stephen Oliver, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Navitas. - Układy scalone GaNFast są idealnym, łatwym w użyciu, niezawodnym rozwiązaniem, a teraz dzięki najlepszym w swojej klasie usługom DigiKey technologia ta jest łatwo dostępna dla każdego projektanta elektroniki energetycznej na świecie.

- DigiKey z dumą oferuje pierwsze na świecie układy mocy GaNFast firmy Navitas. Integracja sterownika bramki GaN, algorytmu GaN FET i algorytmu GaN w jeden pakiet upraszcza projektowanie obwodów - powiedział David Stein, wiceprezes ds. globalnego zarządzania dostawcami w firmie Digi-Key. - Nasza globalna sieć wsparcia 24/7 z integracją układów mocy GaNFast będzie potężną kombinacją, która przyspieszy rozwój nowej klasy systemów zasilania.

Źródło: Digi-Key

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę