Konkurs „Summer of Sound” dla projektantów muzyki

RS Components

Trwa ogólnoświatowy konkurs dla projektantów w portalu DesignSpark, który zrzesza społeczność inżynierów i wytwórców. Nagrodą w konkursie są produkty o wartości 1500 funtów brytyjskich z asortymentu RS Components.

Zadanie związane z konkursem „Summer of Sound” polega na wykorzystaniu technologii w celu tworzenia muzyki. Może to oznaczać wynalezienie zupełnie nowego, elektronicznego instrumentu, innowacyjne wykorzystanie znanego instrumentu akustycznego lub opracowanie rewolucyjnego, nowego interfejsu muzycznego. Rozpatrywane będą autentyczne projekty urządzeń, z których można wydobyć dźwięk muzyczny.

- O tej porze roku, gdy wiele osób przygotowuje się do uczestnictwa w różnych festiwalach, konkurs na projekt muzyczny jako źródło inspiracji dla pasjonatów muzyki i technologii, wydaje się być idealnym pomysłem - stwierdził Mike Bray, wiceprezes DesignSpark w firmie RS. - Konkurs ukazuje również, że technika i kreatywność mają wiele wspólnego. Jako że brakuje inżynierów, zależy nam na propagowaniu tej koncepcji, szczególnie wśród osób młodych.

Konkurs na projekt „Summer of Sound” potrwa do 28 września br. do godz. 17:00 (czasu BST). Zgłoszenia, które wpłyną po tym czasie, nie będą rozpatrywane. Uczestnicy konkursu powinni opisać szczegółowo swój projekt w artykule przesłanym na stronę DesignSpark oraz przedstawić film ukazujący działanie zaprojektowanego urządzenia.

Szczegółowe informacje oraz możliwość zgłoszenia udziału w konkursie znajdują się na stronie:
https://www.rs-online.com/designspark/enter-our-summer-of-sound-design-challenge.

Źródło: RS Components

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę