Heilind weźmie udział w targach Evertiq

Heilind weźmie udział w targach Evertiq Pixabay

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 28 października na Stadionie Narodowym PGE, firma Heilind (stoisko 203) pokaże swoje szerokie możliwości i rozwiązania w zakresie połączeń i okablowania.

W ramach targów zostanie zaprezentowana także uznana rodzina złączy FIT firmy Molex, a także najnowsze innowacje firm Alpha Wire, 3M, ITT, TE, PEM i Panduit. Odwiedzający będą mogli również dowiedzieć się więcej na temat najnowszych inwestycji i kierunków rozwoju firmy Heilind, której polskie biuro w Krakowie ma już certyfikat ISO.

Cieszymy się, że wydarzenie Evertiq ponownie pojawiło się w programie, ponieważ będzie to dla nas fantastyczna okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z klientami i lepszego zrozumienia wyzwań, przed którymi stoją, oraz tego, czego oczekują od nas jako partnera w zakresie dostaw – mówił Dominik Grzesiak, team leader product management w Heilind Electronics Europe. W polskim oddziale, jak i w całej firmie Heilind, kontynuujemy zwiększanie zakresu i liczby produktów dostępnych w magazynie, wspieranych przez bezkonkurencyjną, szybko reagującą pomoc techniczną. Możemy dostarczać produkt w zakresach tak małych, jak pojedyncze sztuki, co oznacza, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów każdej wielkości, we wszystkich sektorach i obszarach zastosowań.

Źródło: Heilind Electronics

 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę