elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Heilind weźmie udział w targach Evertiq

Pixabay
Reklama
Reklama

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 28 października na Stadionie Narodowym PGE, firma Heilind (stoisko 203) pokaże swoje szerokie możliwości i rozwiązania w zakresie połączeń i okablowania.

W ramach targów zostanie zaprezentowana także uznana rodzina złączy FIT firmy Molex, a także najnowsze innowacje firm Alpha Wire, 3M, ITT, TE, PEM i Panduit. Odwiedzający będą mogli również dowiedzieć się więcej na temat najnowszych inwestycji i kierunków rozwoju firmy Heilind, której polskie biuro w Krakowie ma już certyfikat ISO.

Reklama

Cieszymy się, że wydarzenie Evertiq ponownie pojawiło się w programie, ponieważ będzie to dla nas fantastyczna okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z klientami i lepszego zrozumienia wyzwań, przed którymi stoją, oraz tego, czego oczekują od nas jako partnera w zakresie dostaw – mówił Dominik Grzesiak, team leader product management w Heilind Electronics Europe. W polskim oddziale, jak i w całej firmie Heilind, kontynuujemy zwiększanie zakresu i liczby produktów dostępnych w magazynie, wspieranych przez bezkonkurencyjną, szybko reagującą pomoc techniczną. Możemy dostarczać produkt w zakresach tak małych, jak pojedyncze sztuki, co oznacza, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów każdej wielkości, we wszystkich sektorach i obszarach zastosowań.

Źródło: Heilind Electronics

Reklama

 

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama