Hannover Messe 2019 - bezpłatne zaproszenie

HANNOVER MESSE

Najważniejsze i największe targi przemysłowe na świecie HANNOVER MESSE 2019 odbędą się w tym roku w dniach 1-5 kwietnia w Hanowerze.

Organizatorzy oczekują, że na tegorocznej edycji targów HANNOVER MESSE 2019 pojawi się ponad 6000 wystawców z 73 krajów oraz 220 000 odwiedzających z 80 krajów.

Ponad 70% wystawców przyjeżdża do Hanoweru z najnowszymi osiągnięciami techniki i rozwiązaniami mającym zastosowanie w przemyśle. Również w 2019 roku HANNOVER MESSE mocno odznaczy się poprzez kluczowe dziedziny automatyki przemysłowej i IT, energetyki oraz ochrony środowiska, dostaw przemysłowych, technologii produkcji i jej usług, badań i rozwoju, automatyzacji procesów, systemów pneumatycznych. Krajem Partnerskim w tym roku jest Szwecja.

Tematem wiodącym tegorocznej imprezy targowej jest Integrated Industry-Industrial Intelligence.

Wszystkie przedsiębiorstwa i instytucje, które wystawiają się na HANNOVER MESSE lub w inny sposób uczestniczą merytorycznie w targach, mogą zgłaszać swoje produkty i rozwiązania do nagrody HERMES AWARD. Wręczana jest ona corocznie podczas uroczystej ceremonii otwarcia targów HANNOVER MESSE twórcom najbardziej innowacyjnego produktu bądź rozwiązania technologicznego. Wśród kryteriów oceny zasadniczą rolę odgrywa stopień innowacji technologicznej a także korzyści dla sektora przemysłowego, środowiska naturalnego i społeczeństwa. Jury bierze także pod uwagę aspekty ekonomiczne oraz dojrzałość produktu do implementacji na rynku.

Dla specjalistów z branży mamy bezpłatne karty wstępu na wszystkie dni HANNOVER MESSE 2019. Poniższy link przekieruje Państwa do strony rejestrującej i aktywującej Państwa e Ticket:

Po rejestracji, każda osoba otrzymuje drogą elektroniczną spersonalizowany bilet do wydruku (format A4). Prosimy zwrócić uwagę, że bilety są ważne tylko po zarejestrowaniu i aktywacji na stronie internetowej.


Źródło: Targi Hanowerskie

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę