elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Epson oferuje nowe drukarki LFP klasy podstawowej

Epson
Reklama
Reklama

Epson przedstawił dwie nowe drukarki techniczne klasy podstawowej: 24-calową SureColor SC-T3400 (do ustawienia na biurku lub na stojaku) oraz wolnostojącą 36-calową SureColor SC-T5400. Te modele są uzupełnieniem zaprezentowanych wcześniej budżetowych drukarek SC-T3100 i SC-T5100. Oznacza to, że firma Epson oferuje gamę drukarek technicznych mogących sprawdzić się w wielu sektorach przemysłu.

Bez względu na to, czy drukowane są rysunki CAD, projekty techniczne, architektoniczne, czy inżynieryjne lub GIS, nowe drukarki za każdym razem zapewnią wspaniałe wydruki. Dla inżynierów, architektów i osób pracujących z mapami topograficznymi, zajmujących się zarządzaniem miastem lub prowadzących badania o skali terytorialnej możliwość wiernego, precyzyjnego, niezawodnego i szczegółowego drukowania ma zasadnicze znaczenie. Modele SC-T3400 i SC-T5400 zaprojektowano tak, aby spełniały wymagania profesjonalistów, dla których powtarzalność precyzyjnych wydruków przekłada się na reputację.

Reklama

- To proste, technologia ma na celu zwiększać produktywność. Bez względu na to, czy drukujesz rysunki CAD o wysokim poziomie szczegółowości, plakaty reklamowe czy przykuwające uwagę materiały do punktów sprzedaży, te drukarki za każdym razem zapewniają doskonałe efekty. Dodatkowo wkłady atramentowe o dużej pojemności (110 ml i 350 ml) oraz czterokolorowy atrament UltraChrome XD2, odporny na rozmazywanie i działanie wody, zwiększają produktywność działania - powiedział Tomasz Kuciński, senior manager LFP w Epson - Drukarki SureColor SC-T3400 i SC-T5400 przeznaczone są dla firm. Sprawdzają się w większości środowisk i pozwalają użytkownikom na drukowanie bezprzewodowe z poziomu tabletów i smartfonów.


Przedstawione poniżej krótkie zestawienie cech ilustruje, w jaki sposób pomagamy zwiększać wydajność pracy: 

Reklama

• Łatwość obsługi – nawet stojąc z dala od biurka, drukarka zapewnia bezproblemowe drukowanie dzięki zestawowi intuicyjnych aplikacji i przyjaznych dla użytkownika funkcji.
• Środowisko pracy – bezproblemowa integracja z istniejącym środowiskiem pracy.
• Drukowanie bez marginesów – możliwość drukowania bez marginesów (tylko w przypadku druku z rolki).
• Niezawodność – powtarzalne rezultaty wydruku nawet przy sporadycznym drukowaniu. Wyjątkowa technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) zapobiega błędom wydruku.
• Uchwyt papieru – przechwytuje papier po drukowaniu.
• Atramenty odporne na zacieki – wszystkie wydruki są odporne na rozmazywanie i działanie wody. Uzyskaj głęboką czerń i wyraziste, czytelne linie.
• Drukowanie bezpośrednio z USB – możliwość drukowania z dysku USB lub innego urządzenia pamięci masowej.
• Trzpień papieru – 2 i 3-calowy rdzeń dostępny w standardzie.
• Produktywność – obsługa rolek o średnicy do 170 mm.
• Wyświetlacz dotykowy 4,3” – łatwość użycia, zza biurka i mobilnie.
• Łatwa konfiguracja – błyskawiczna gotowość do pracy.

Drukarki SureColor SC-T3400, SC-T3400N (bez stojaka) i SC-T5400 są dostępne od listopada 2018 roku. Model SC-T3400 jest dostępny w cenie 1745 EUR, SC-T3400N w cenie 1595 EUR, a SC-T5400 w cenie 2095 EUR.


Źródło: Epson

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama