elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Drukarka i aplikator etykiet Wraptor A6200: Dwukrotnie większa szybkość identyfikacji kabli

Brady
Reklama
Reklama

Większa uniwersalność oraz niewielka waga i małe rozmiary. Przedstawiamy nowe, zautomatyzowane urządzenie firmy Brady do tworzenia etykiet, zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności pracy.

W przypadku produkcji komórkowej i montażu opartego na procesach wszechstronność stacji roboczych jest kluczem do usprawnienia przepływu pracy. Nareszcie możesz otrzymać to, czego potrzebujesz.

Obejrzyj krótkie wideo i zobacz, jak to działa


Drukarka Wraptor A6200, zaprojektowana pod kątem wyższej wydajności:
    • mieści się w małych przestrzeniach;
    • łatwa do przenoszenia;
    • drukuje i owija przewody w 7 sekund.

Dzięki temu Wraptor A6200 jest korzystnym, zautomatyzowanym rozwiązaniem, zmniejszającym nakład pracy, a ponadto przystępnym cenowo.

Powiązane firmy

 

drukarka i aplikator etykiet

 

Pobierz Kalkulator oszczędności >>

 

Przewijarka Wraptor A6200

Przewijarka Wraptor A6200 zapewnia porządek w miejscu pracy. Zbiera ona wykorzystany podkład i przechowuje go, a przy tym cechuje się niewielkimi rozmiarami. Przewija wykorzystany podkład materiału, pozostawiając miejsce pracy wolne od zanieczyszczeń. Bezproblemowo łączy się z drukarką i aplikatorem etykiet owijanych Wraptor A6200.

Poznaj drukarkę i aplikator etykiet na kable Wraptor A6200, Wraptor 6500 i BradyPrinter A5500 >>

Artykuł sponsorowany (BRADY Polska)

Brady

Brady

Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin. Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC.

Profil Firmy

Brady