Docenione komputery Advantech serii AMAX x UNO

Docenione komputery Advantech serii AMAX x UNO Advantech

Seria komputerów przemysłowych EDGE serii AMAX x UNO firmy Advantech znalazła się w finale prestiżowego konkursu iF Design Award 2021.

Międzynarodowe jury złożone z 91 ekspertów wybrało firmę Advantech do udziału w finale konkursu iF Design Award 2021 ze względu na innowacyjne wzornictwo i wyjątkową funkcjonalność AMAX x UNO. Producent został zakwalifikowany do finału w 5 kategoriach (Idea, Forma, Funkcja, Zróżnicowanie, Wpływ) ocenianych przez jury. Firma przeszła pomyślnie selekcję spośród 10 000 zgłoszeń z 52 krajów w jednym z najważniejszych konkursów wzorniczych na świecie i zakwalifikowała się do Finału konkursu.

Smukła i kompaktowa forma

AMAX x UNO z wyświetlaczem LCD cechuje się smukłą i kompaktową konstrukcją, co zapewnia oszczędną optymalizację przestrzeni. Dodatkowo przedni interfejs umożliwia proste podłączenie kabli, szybki montaż oraz funkcjonalność plug-and-play. Jako innowacyjny, zintegrowany system oparty na wielu technologiach, komputer  AMAX x UNO odgrywa istotną rolę w erze Przemysłu 4.0, w której zbiegają się technologie informatyczne, komunikacyjne i sterownicze.

Zoptymalizowana funkcjonalność z wyświetlaczem LCD

AMAX x UNO, wyposażony w wyświetlacz LCD, umożliwia obsługę maszyn w miejscu pracy oraz monitorowanie systemu za pomocą jednego kliknięcia i diagnostyki dzięki wizualizacji danych, co zwiększa produktywność i ogólną wydajność. Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia wydajność w czasie rzeczywistym przy zwiększonej niezawodności i dostępności.

Modułowa konstrukcja zapewniająca elastyczną rozbudowę

W oparciu o koncepcję klocków, modułowa konstrukcja AMAX x UNO zapewnia elastyczną rozbudowę o wszechstronne wejścia/wyjścia lub oprogramowanie umożliwiające dostosowanie do potrzeb i łatwą konserwację w szerokim zakresie zastosowań. Seria sterowników modułowych jest idealna do szybkiego wdrożenia i elastycznej konfiguracji w celu połączenia świata IT i OT.

Źródło: Advantech

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę