Dassault Systemes pokazuje połączone procesy biznesowe na targach Hannover Messe

Dassault Systemes

Firma Dassault Systemes na targach Hannover Messe 2019 zaprezentowała, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą korzystać z centralnej platformy do wdrażania cyfrowych modeli biznesowych, rozwijania innowacyjności i zwiększania wydajności.

Firma postrzega inne przedsiębiorstwa  jako całość, a dzięki platformie 3DEXPERIENCE pomaga im zoptymalizować rozwój i procesy produkcji w całym łańcuchu wartości.

Na stoisku Dassault Systemes odwiedzający mogli zapoznać się z przykładami klientów i partnerów, którzy już z powodzeniem korzystają z platformy 3DEXPERIENCE. Korzyści są różnorodne: wdrożenie platformy pozwala organizacjom dostarczać zrównoważone innowacje do klientów, poprzez umożliwienie im przekształcania całego łańcucha dostaw w sieci o wartości dodanej. Łącząc wirtualne światy i rzeczywistość, platforma 3DEXPERIENCE usprawnia procesy operacyjne i zapewnia generowanie lepszych wyników. Ponadto dzielona i dostępna wiedza i know-how tworzą długoterminowe korzyści dla pracowników.

- Głównym celem Dassault Systemes jest zapewnienie naszym klientom wartości dodanej wynikającej z wdrożenia platformy 3DEXPERIENCE. Rewolucyjne zmiany w przemyśle,  których dziś doświadczamy, są czymś więcej niż tylko digitalizacją przeszłości. Umożliwiają one stymulowanie innowacji i ulepszanie rzeczywistości poprzez kreowanie wirtualnych światów - powiedział Klaus Löckel, dyrektor zarządzający EuroCentral w Dassault Systemes.
 

Źródło: Dassault Systemes

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę