elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Automatyczne drukowanie i umieszczanie etykiet w dowolnym miejscu na obwodach drukowanych

BRADY
Reklama
Reklama

Firma Brady przedstawia nowe zautomatyzowane rozwiązanie A8500 Flexcell – system precyzyjnego drukowania i nakładania etykiet opracowany z myślą o wysokiej jakości znakowaniu produktów i komponentów w montażu obwodów drukowanych i podobnych zastosowaniach.

Brady A8500 Flexcell umożliwia automatyczny wydruk i umieszczenie niezawodnej etykiety identyfikacyjnej w dowolnym miejscu na dowolnym wielo- lub jednopłytkowym standardowym obwodzie drukowanym w ciągu 3 sekund.

System idealnie nadaje się do zastosowań wysokonakładowych: znakowanie obwodów drukowanych, komponentów i produktów w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, produkcyjnym i innych branżach wymagających wysokiej jakości.

Zobacz jak działa system >

Główne korzyści:

    • Automatyczny wydruk i aplikacja etykiety w dowolnym miejscu na dowolnym wielo- lub jednopłytkowym standardowym obwodzie drukowanym w zaledwie 3 sekundy.
    • Aplikacja etykiety w dowolnym miejscu na obwodzie drukowanym z dokładnością do 0,1 mm. 
    • Aplikacja etykiety na rzeczywistym obrazie obwodu drukowanego, który może być przechowywany w celu ponownego użycia.
    • Drukowanie danych z systemu ERP na żądanie, na niezawodnych etykietach identyfikacyjnych, które są odporne na cały proces produkcji obwodów drukowanych.
    • Zgodność z normą SMEM, która pozwala na łatwe podłączenie wewnętrzne do dowolnej linii produkcyjnej obwodów drukowanych.

drukarka etykiet

Powiązane firmy

Funkcje:

    • przenośnik z pasami ESD,
    • szybkobieżne silniki magnetyczne X/Y ETEL,
    • cylinder pneumatyczny,
    • identyfikacja obwodów drukowanych od 100 x 100 mm do 350 x 400 mm,
    • podciśnieniowe zarządzanie etykietami,
    • 2 aparaty do odbioru etykiet i określania pochodzenia obwodu drukowanego.

Automatyzacja etykietowania i integracja druku etykiet

Zautomatyzowane etykietowanie może znacznie przyspieszyć identyfikację produktów, komponentów, kabli, a nawet próbek laboratoryjnych. Pozwala spełnić wymagania dotyczące identyfikowalności przy jednoczesnym zachowaniu rentowności.

Oferujemy kompletne, zautomatyzowane rozwiązanie do etykietowania obejmujące etykiety klasy przemysłowej, zautomatyzowane oprogramowanie do drukowania etykiet oraz zautomatyzowane systemy drukowania i nakładania.

Niezawodne etykiety są wybierane lub projektowane z myślą o trwałości i czytelności w Twoim środowisku pracy. Są one automatycznie drukowane za pomocą inteligentnego oprogramowania do drukowania etykiet oraz systemów drukowania i nakładania, które mogą być w pełni zintegrowane z Twoim środowiskiem i korzystać z istniejących danych.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach automatycznej identyfikacji firmy Brady >>

Artykuł sponsorowany (BRADY Polska)
 

Brady

Brady

Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin. Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC.

Profil Firmy

Brady