Automatyczne drukowanie i umieszczanie etykiet w dowolnym miejscu na obwodach drukowanych

Automatyczne drukowanie i etykietowanie w dowolnym miejscu BRADY

Firma Brady przedstawia nowe zautomatyzowane rozwiązanie A8500 Flexcell – system precyzyjnego drukowania i nakładania etykiet opracowany z myślą o wysokiej jakości znakowaniu produktów i komponentów w montażu obwodów drukowanych i podobnych zastosowaniach.

Brady A8500 Flexcell umożliwia automatyczny wydruk i umieszczenie niezawodnej etykiety identyfikacyjnej w dowolnym miejscu na dowolnym wielo- lub jednopłytkowym standardowym obwodzie drukowanym w ciągu 3 sekund.

System idealnie nadaje się do zastosowań wysokonakładowych: znakowanie obwodów drukowanych, komponentów i produktów w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, produkcyjnym i innych branżach wymagających wysokiej jakości.

Zobacz jak działa system >

Główne korzyści:

    • Automatyczny wydruk i aplikacja etykiety w dowolnym miejscu na dowolnym wielo- lub jednopłytkowym standardowym obwodzie drukowanym w zaledwie 3 sekundy.
    • Aplikacja etykiety w dowolnym miejscu na obwodzie drukowanym z dokładnością do 0,1 mm. 
    • Aplikacja etykiety na rzeczywistym obrazie obwodu drukowanego, który może być przechowywany w celu ponownego użycia.
    • Drukowanie danych z systemu ERP na żądanie, na niezawodnych etykietach identyfikacyjnych, które są odporne na cały proces produkcji obwodów drukowanych.
    • Zgodność z normą SMEM, która pozwala na łatwe podłączenie wewnętrzne do dowolnej linii produkcyjnej obwodów drukowanych.

drukarka etykiet

Funkcje:

    • przenośnik z pasami ESD,
    • szybkobieżne silniki magnetyczne X/Y ETEL,
    • cylinder pneumatyczny,
    • identyfikacja obwodów drukowanych od 100 x 100 mm do 350 x 400 mm,
    • podciśnieniowe zarządzanie etykietami,
    • 2 aparaty do odbioru etykiet i określania pochodzenia obwodu drukowanego.

Automatyzacja etykietowania i integracja druku etykiet

Zautomatyzowane etykietowanie może znacznie przyspieszyć identyfikację produktów, komponentów, kabli, a nawet próbek laboratoryjnych. Pozwala spełnić wymagania dotyczące identyfikowalności przy jednoczesnym zachowaniu rentowności.

Oferujemy kompletne, zautomatyzowane rozwiązanie do etykietowania obejmujące etykiety klasy przemysłowej, zautomatyzowane oprogramowanie do drukowania etykiet oraz zautomatyzowane systemy drukowania i nakładania.

Niezawodne etykiety są wybierane lub projektowane z myślą o trwałości i czytelności w Twoim środowisku pracy. Są one automatycznie drukowane za pomocą inteligentnego oprogramowania do drukowania etykiet oraz systemów drukowania i nakładania, które mogą być w pełni zintegrowane z Twoim środowiskiem i korzystać z istniejących danych.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach automatycznej identyfikacji firmy Brady >>

Artykuł sponsorowany (BRADY Polska)
 

Brady

Brady

Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin. Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC.

W 2005 r. korporacja otworzyła w Bratysławie firmę-córkę na region Środkowej i Wschodniej Europy. Profesjonalny, lokalny dział obsługi klienta jest przygotowany do udzielenia wszelkiej pomocy w składaniu zamówień, ofertach i informacjach o produktach. Fachowcy z centrum serwisowego udzielają pełnego wsparcia technicznego dla klientów z całego regionu.

Oferta:

 

Etykiety, koszulki termokurczliwe i oznaczenia
Etykiety przemysłowe — kompleksowe rozwiązania w dziedzinie etykiet do identyfikacji, przyczyniające się do zwiększenia produktywności, jakości i bezpieczeństwa. Możesz drukować własne, niestandardowe etykiety lub używać gotowych, pustych etykiet wysokiej jakości do różnych zastosowań, w tym do oznaczania przewodów i kabli, do płytek PCB i innych komponentów, w telekomunikacji, laboratoriach itp. Możesz również skorzystać z gotowych, wstępnie zadrukowanych etykiet.

Drukarki, urządzenia, czytniki kodów kreskowych
Brady oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń do identyfikacji i oznakowania. Termotranferowa technologia druku w połączeniu z doskonałą jakością specjalnych materiałów i klejów zapewnienia najwyższe wykonanie etykiet identyfikacyjnych dla wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa lub instytucji. Szeroka gama drukarek i etykiet od najmniejszych przenośnych drukarek etykiet po duże urządzeń do drukowania i naklejania etykiet Brady jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i rosnące znaczenie oznakowania dającego pewność jednoznacznej identyfikacji we współczesnym świecie.

Znaki bezpieczeństwa
Przy wyborze tablic bezpieczeństwa należy wziąć pod uwagę nie tylko treść informacji ale również odporność materiału, z których tablice bezpieczeństwa są wyprodukowane.

Lockout/Tagout
System Lockout Tagout pomaga w eliminowaniu ryzyka w różnych typach zakładów:
- Ryzyko mechaniczne - Ruch urządzeń, działanie maszyny np.: prasy, obrabiarki, kruszarki itp.
- Ryzyko chemiczne - Obecność substancji chemicznych/cieczy/gazu w rurociągu np.: gaz, para, kwas
- Ryzyko elektryczne - Ryzyko spowodowane przez prąd elektryczny

Profil Firmy

Brady