elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Akcja Elektrobohater powraca! Do wygrania atrakcyjne nagrody

Wago
Reklama
Reklama

Jesteś elektrykiem lub automatykiem, który lubi dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją? Pokaż to innym i dołącz do Elektrobohaterów! W konkursie orgaznizowanym przez firmę WAGO możesz wygrać cenne nagrody, w tym wyjazd na kwietniowe targi Hannover Messe.

Ostatniej jesieni informowaliśmy szeroko o akcji „Elektrobohater”. Dzięki zaangażowaniu polskich elektro instalatorów, mediów branżowych oraz firmie WAGO udało się zebrać 10 tys. zł, które zostały przekazane jednemu z potrzebujących uczestników programu Nasz Nowy Dom.

Teraz akcja Elektrobohater powraca w nowej odsłonie pod hasłem „Tu się dzieje historia!”. Do końca marca elektrycy, a także automatycy mogą korzystając ze zdjęć lub filmów pokazać nad czym aktualnie pracują lub zaprezentować realizację z których są szczególnie dumni. Wystarczy kilka chwil, aby dołączyć do zabawy.

Reklama

Zgłoszenia dokonywane na stronie Elektrobohater.pl będą oceniane przez innych użytkowników. Swoją historię można również udostępnić na swoim profilu Facebook. Firma WAGO zapewnia, że każde zgłoszenie zostanie nagrodzone specjalnym zestawem Elektrobohatera.

Autorzy sześciu najlepiej ocenianych zgłoszeń otrzymają skrzynki wypełnione złączkami WAGO serii 221. Dodatkowo WAGO wybierze 6 uczestników, którzy w kwietniu wyjadą na międzynarodowe targi Hannover Messe połączone ze zwiedzaniem głównej siedziby WAGO w Niemczech.

Reklama

Więcej na stronie elektrobohater.pl

Źródło: WAGO

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama