Targi WOD-KAN po raz 26

RavenMedia

Po raz 26. odbyły się w Bydgoszczy Międzynarodowe targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018. Jest to bez wątpienia największe w Polsce i jedno z największych wydarzeń targowych w Europie w tej branży. 

W tym roku targi wyjątkowo rozpoczęły się w czerwcu, ale – jak tłumaczyli organizatorzy – maj był napiętym miesiącem, że nie było możliwości zorganizowania imprezy w tradycyjnym terminie (przypominamy, że pod koniec maja był – jak na jego początku – długi weekend). Za to dzień 5 czerwca, w którym rozpoczęły się WOD-KAN, był jednocześnie Światowym Dniem Środowiska. Trudno zatem o lepszą datę dla tego typu wydarzenia.

Wystawie towarzyszą też obrady Międzynarodowego Kongresu ENVICON Water organizowanej przez firmę Abrys oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”. To wydarzenie na którym omawia się wyzwania i najważniejsze tematy dotyczące branży wodno-kanalizacyjnej zarówno w strefie legislacyjnej jak i praktycznych działań.

Zobacz też: Galeria zdjęć z targów WOD-KAN 2018

W tym roku na WOD-KAN zadebiutowały dwie strefy: Nowych Technologii oraz Zarządzania wod-kan. W pierwszej z nich pojawiły się prezentacje najnowszych rozwiązań w branży.

W drugiej strefie postawiono na zarządzanie jako nowoczesnego klucza prowadzącego do sukcesu firmy. Poruszano tematy z zakresu zarządzania, finansów, inwestycji, zarządzania procesowego, marketingu relacyjnego i uwarunkowań prawnych omawiane przez ekspertów w danych dziedzinach.

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę