elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi WOD-KAN po raz 26

RavenMedia
Reklama
Reklama

Po raz 26. odbyły się w Bydgoszczy Międzynarodowe targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018. Jest to bez wątpienia największe w Polsce i jedno z największych wydarzeń targowych w Europie w tej branży. 

W tym roku targi wyjątkowo rozpoczęły się w czerwcu, ale – jak tłumaczyli organizatorzy – maj był napiętym miesiącem, że nie było możliwości zorganizowania imprezy w tradycyjnym terminie (przypominamy, że pod koniec maja był – jak na jego początku – długi weekend). Za to dzień 5 czerwca, w którym rozpoczęły się WOD-KAN, był jednocześnie Światowym Dniem Środowiska. Trudno zatem o lepszą datę dla tego typu wydarzenia.

Reklama

Wystawie towarzyszą też obrady Międzynarodowego Kongresu ENVICON Water organizowanej przez firmę Abrys oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”. To wydarzenie na którym omawia się wyzwania i najważniejsze tematy dotyczące branży wodno-kanalizacyjnej zarówno w strefie legislacyjnej jak i praktycznych działań.

Zobacz też: Galeria zdjęć z targów WOD-KAN 2018

Reklama

W tym roku na WOD-KAN zadebiutowały dwie strefy: Nowych Technologii oraz Zarządzania wod-kan. W pierwszej z nich pojawiły się prezentacje najnowszych rozwiązań w branży.

W drugiej strefie postawiono na zarządzanie jako nowoczesnego klucza prowadzącego do sukcesu firmy. Poruszano tematy z zakresu zarządzania, finansów, inwestycji, zarządzania procesowego, marketingu relacyjnego i uwarunkowań prawnych omawiane przez ekspertów w danych dziedzinach.

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama