elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Rozwiązania Eaton zaprezentowane na targach ENERGETAB 2018.

Eaton
Reklama
Reklama

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB były okazją do zapoznania się z ofertą firmy Eaton, która zaprezentowała spory wachlarz rozwiązań. Ekspozycja firmy na targach składała się z ciężarówki pokazowej oraz pawilonu wolnostojącego. W obu miejscach zostały zaprezentowane nowe produkty związanye z zarządzaniem energią elektryczną.

Na tegorocznym stoisku firmy Eaton obecne były miedzy innymi:

Reklama

• Najnowsza generacja kompaktowych rozdzielnic średniego napięcia w wykonaniu rozbudowywalnym – Xiria 4.0, którą można było oglądać na ekspozycji zewnętrznej.
• Innowacyjna oprawa Matrix dostosowująca kierunek ewakuacji do aktualnych zagrożeń i pozwalająca na wskazanie najbezpieczniejszej drogi ewakuacji z budynku.
• Nowa generacja zabezpieczeń elektronicznych PXR w wyłącznikach kompaktowych NZM.
• Nowe układy automatyki Samoczynnego Załączania Rezerwy (SZR) typu MAX-1SWD wraz z parametryzowanym panelem synoptycznym opartym o system SmartWire-DT.
• Naścienny sygnalizator dźwiękowy CASB383 oraz ręczny ostrzegacz pożaru CBG370S. Niezawodne, kompletne, inteligentne i adresowalne systemy sygnalizacji pożaru z globalną certyfikacją dla projektów wszystkich rozmiarów.
• Oprawa przemysłowa najnowszej generacji LowBay - wykorzystująca wysokiej klasy diody LED, charakteryzująca się wysoką sprawnością energetyczną oraz niespotykaną techniką świetlną.
• Modułowy sterownik PLC XC300 - pozwalający konstruktorom maszyn i zakładom osiągnąć nowoczesną koncepcję automatyki w połączeniu z kompaktowymi modułami we/wy XN300 i innowacyjnym panelem dotykowym XV300.
• Elektroniczny wyłącznik nadprądowy PXS24 poprawiający stabilność układów automatyki. Charakteryzujący się uproszczonym okablowaniem i selektywnością zabezpieczeń, która minimalizuje koszt instalacji.

- Eaton ma zróżnicowane portfolio produktowe. Jesteśmy liderem w zakresie produktów, systemów i usług związanych z rozdziałem energii elektrycznej, produktów zapewniających ciągłość zasilania, oświetlenia i bezpieczeństwa energetycznego oraz w zakresie automatyki i napędów - mówi Karolina Jankowska, starszy specjalista ds. marketingu i sprzedaży w firmie Eaton

Reklama

 

Źródło: Eaton

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama