elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Pomagamy innym wraz z WAGO

Raven Media
Reklama
Reklama

Każdy może wesprzeć jedną z rodzin programu „Nasz Nowy Dom”, który jest emitowany przez telewizję Polsat. Akcję organizuje firma WAGO, która z twórcami programu współpracuje już po raz trzeci.

Aby wziąć udział w tej szlachetnej akcji, wystarczy odwiedzić stronę www.elektrobohater.pl. To za jej pomocą można wysłać swoje zdjęcie, na którym korzysta się lub trzyma produkt WAGO. Każde zdjęcie to 10 zł, które firma przekaże potrzebującej rodzinie. Cel akcji to 10 000 zł.

Reklama

Każdy uczestnik, który zdecyduje się podać swój adres, otrzyma dodatkowo specjalną odznakę „Elektro-Bohatera”, a wszystkie nadesłane zdjęcia posłużą do przygotowania specjalnej foto mozaiki. Wręczenie vouchera rodzinie nastąpi w jednym z ostatnich, listopadowych odcinków 11. edycji programu. Do tego czasu będą też przyjmowane zgłoszenia. Trzymamy kciuki za akcje, którą swoim patronatem objął również serwis elektrotechnik Automatyk.

Akcja, która pod hasłem „Pokażmy, co nas łączy!” wystartowała 19 września.

Reklama

 

Źródło: WAGO

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama