Nowoczesne rozwiązania przemysłu dźwigowego na Targach EURO-LIFT

Targi EURO-LIFT nowoczesne rozwiązania przemysłu dźwigowego Targi Kielce

Pierwszy mechanizm windy znany był już w starożytnym Rzymie. Od tego czasu branża dźwigowa nieustannie się rozwijała wprowadzając nowe, inteligentne rozwiązania, innowacyjne systemy napędowe i nowoczesne konstrukcje wind. Charakterystyczne we współczesnej technice dźwigowej jest wzajemna zależność mechaniki i elektroniki. Coraz częściej pojawiają się również projekty wind stawiające na energooszczędność i ekologię. Okazją do poznania najnowszych osiągnięć przemysłu dźwigowego będą Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT w Kielcach, które odbędą się od 5 do 6 października 2022 roku w Targach Kielce.

 

Targi Kielce

O branży dźwigowej w Targach Kielce

W październikowym spotkaniu branży dźwigowej swoje nowości produktowe oraz usługowe zaprezentują przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec i Chin. W jednym miejscu spotkają się m.in. producenci i dystrybutorzy urządzeń dźwigowych, komponentów, części i osprzętu, a także reprezentanci najbardziej prestiżowych organizacji i stowarzyszeń branżowych z Europy. W programie tegorocznych targów zaplanowano indywidualne spotkania ze specjalistami z branży na temat aktualnych zagadnień branżowych i przyszłego rozwoju sektora dźwigowego, a także profesjonalne szkolenia.

Targi Kielce

Technika dźwigowa niewidoczna dla oczu

Wiele z rozwiązań oferowanych przez producentów i dystrybutorów komponentów, części i osprzętu do wind pozostaje dla pasażera niewidoczna. Udział w targach EURO-LIFT umożliwi zapoznanie się z ofertą firm, które za wprowadzanie takich rozwiązań odpowiadają. Najnowsze systemy od polskiego przedsiębiorstwa Eveo, bezdotykowe przyciski od chińskiej firmy Hong Jiang Electronics, najnowocześniejszy program marki KUBLER czy cała gama skomplikowanych narzędzi oraz elementów podzespołów maszyn wyprodukowana przez firmę RESZKA – to wszystko zaprezentowane zostanie podczas spotkania branży dźwigowej. Nie zabraknie prezentacji szerokiej oferty podzespołów od firmy DACPOL i nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej od ASTAT. 


Lista wystawców na wydarzenie jest wciąż otwarta. Firmy, które chcą zaprezentować swoją ofertę podczas targów EURO-LIFT zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.targikielce.pl/euro-lift.

Źródło: ilustracje i materiał prasowy firmy Targi Kielce S.A.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę