Klamki bezpieczeństwa firmy Pizzato na targach Hannover Messe

Raven Media

Targi Hannover Messe to wydarzenie, które skupia największe firmy z różnych gałęzi przemysłu z całego świata. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to Integrated Industry - Industrial Intelligence. 

Tegoroczne targi Hannover Messe zgromadziły ponad 215.000 odwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą niemal 6500 wystawców z różnych krajów. Ze względu na rangę targów hanowerskich wielu producentów wybiera właśnie to miejsce na premierę najnowszych rozwiązań, wystawcy skupiają się na prezentowaniu nowości, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Również firma Pizzato była obecna w Hanowerze, gdzie wśród prezentowanych rozwiązań pokazała swoje najnowsze urządzenie z rodziny P-KUBE. P-KUBE Krome to najnowszej generacji klamka bezpieczeństwa, która może być stosowana w różnego rodzaju maszynach zabezpieczonych za pomocą ryglowanych osłon. Urządzenie to może być stosowane zarówno w osłonach uchylnych, jak i przesuwnych, prawostronnych lub lewostronnych.

>> Więcej o zastosowaniu klamki bezpieczeństwa P-KUBE Krome<<

Kolejna edycja targów Hannover Messe potrwa od 20 do 24 kwietnia 2020 r.

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę