Już we wrześniu zapisy na Mistrzostwa Polski Lutowników 2020

We wrześniu zapisy na Mistrzostwa Polski Lutowników 2020 Renex

15 września br. ruszy rejestracja dla chętnych do udziału w Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020. To już piąta edycja mistrzostw, które w tym roku odbędą się w Nadarzynie podczas targów Warsaw Industry Week w dniach 3-5 listopada 2020.

Zapisy będą prowadzone w dwóch kategoriach:

1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy skierowane do uczniów i studentów szkół;
2. Mistrz Polski w Lutowaniu - zapisy kierowane do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego.

Oprócz nagród pieniężnych Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski w lutowaniu, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu. Przypomnijmy, że Grzegorz Szymańczuk, Mistrz Polski z 2017 r. zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało już ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Organizatorem wydarzenia od samego początku jest RENEX Group, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo.

Jak zapowiadają organizatorzy, dzięki nawiązaniu tej współpracy dla uczestników oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu.

Źródło: Renex

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę