HARTING został przyjęty do programu Underwriters Laboratories

HARTING

UL, Underwriters Laboratories, jedna z wiodących światowych organizacji certyfikujących bezpieczeństwo, przyznała HARTING Technology Group licencję na program Client Test Data.

W ramach tego programu firma HARTING może przeprowadzić testy we własnym laboratorium testowym i przesłać dane do UL w celu usprawnienia procesu certyfikacji UL. W związku z tym wymagania certyfikacyjne UL są teraz bezproblemowo integrowane z procesem rozwoju produktu HARTING, ponieważ próbki mogą być testowane wewnętrznie.

Reklama

Certyfikacja produktów UL umożliwia HARTING Technology Group dostęp do rynku północnoamerykańskiego. UL jest niezależną organizacją naukową zajmującą się bezpieczeństwem, która pomaga producentom w podejmowaniu wyzwań biznesowych i możliwości w zakresie bezpieczeństwa i zgodności, bezpieczeństwa cybernetycznego, zrównoważonego rozwoju, jakości i przywództwa marki. Siedziba firmy znajduje się w Northbrook, IL, z licznymi lokalizacjami na całym świecie.

Akceptacja przez UL naszego laboratorium testowego w tym programie oznacza, że możemy teraz jeszcze szybciej licencjonować nasze produkty na rynek amerykański i efektywnie wdrażać rozwiązania dostosowane do klienta, które opracowujemy wspólnie z naszymi klientami - mówi dr Stephan Middelkamp , Kierownik ds. Jakości i Technologii w HARTING Technology Group.

Reklama

Źródło: HARTING

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę