Firma deweloperska QM Properties przekształca swoją działalność

IFS

IFS nformuje, że firma deweloperska QM Properties, wdroży IFS Applications, aby przekształcić swoją działalność za pomocą usprawnień w zakresie obsługi klientów dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym, CRM oraz mobilności, a także zaawansowanej funkcjonalności w zakresie zarządzania cyklem życia nieruchomości.

Kluczem do transformacji działalności QM Properties jest ujednolicenie systemów biznesowych działów finansowego, obsługi kadr, zarządzania sprzedażą i relacjami z klientami, zarządzania projektami i zarządzania nieruchomościami oraz stworzenie jednego spójnego systemu. Usprawni to wiele procesów biznesowych i zapewni dostęp do zintegrowanych informacji i raportowania w czasie rzeczywistym.

Dodatek w postaci funkcjonalności CRM i mobilności będzie sprzyjać poprawie obsługi klienta tak samo, jak wdrożenie funkcjonalności „mobile-ready” w zarządzaniu cyklem życia nieruchomości, w tym w działaniach związanych z zakupami, budową, marketingiem, sprzedażą oraz serwisem. Rozwiązanie umożliwia również zarządzanie całością dokumentacji związanej z nieruchomościami, w tym kontraktami i umowami. Na przykład, najnowsze informacje o nieruchomościach dostępnych na sprzedaż będą automatycznie przekazywane online, a personel będzie mógł uzyskać istotne informacje i przekazać je klientom poprzez urządzenia mobilne, zapewniając w ten sposób bardziej zaawansowaną i spersonalizowaną obsługę.

W konkurencyjnym procesie zakupowym zdolność IFS do spełnienia wymagań firmy QM w zakresie konfigurowania standardowych rozwiązań za pomocą niewielkich zmian w kodzie lub bez potrzeby takiej ingerencji była czynnikiem decydującym. Firma IFS była w stanie zaprezentować prototyp rozwiązania wcześniej niż inni dostawcy ERP, dając QM dodatkową pewność, że IFS nie tylko potrafi sprostać oczekiwaniom, ale także rozumie potrzeby biznesowe QM. Gotowość IFS do zapewnienia rozwiązania on-premise umożliwiło QM wykorzystanie istniejącej infrastruktury IT z możliwością przejścia w przyszłości na rozwiązanie w chmurze.

- Nie chcieliśmy silnie skastomizowanego rozwiązania, które wymagałoby podjęcia znacznych wysiłków przy migracji do nowej technologii – powiedział Kane Davis, CFO w firmie QM Properties, powołując się na bieżące inwestycje IFS w zakresie rozwiązań mobilnych, takich jak interfejs IFS Aurena, jako kolejny istotny czynnik. - Chcemy zapewnić lepszą obsługę klienta, a mobilność jest kluczowym czynnikiem umożliwiającym osiągnięcie tego celu. Bez względu na to, jakiego urządzenia używamy, wiemy, że IFS będzie je wspierać. Współpraca z lokalnymi dostawcami jest dla nas również bardzo ważna, więc cieszymy się, że oddział IFS jest zlokalizowany w Brisbane.

Warren Zietsman, wiceprezes ds. sprzedaży i dyrektor zarządzający IFS w Australii i Nowej Zelandii dodał:

- IFS ma wiele wspólnych wartości z firmą QM Properties, która znana jest z wiedzy fachowej, doświadczenia w branży i zaangażowania w spełnianie wysokich oczekiwań klientów i społeczności. Nasz lokalny zespół wykorzystuje swoją wiedzę fachową i doświadczenie w branży, aby pomóc QM przekształcić prowadzoną działalność tak, aby stała się również znana z innowacyjnego zastosowania technologii.

 

Źródło: IFS

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę