Doroczna konferencja prasowa igus

igus Polska

Firma igus od lat umożliwia swoim klientom możliwość udoskonalenia technologii i obniżenia kosztów. Każdego roku najnowsze rozwiązania firmy prezentowane są podczas Hannover Show, jednak w tym roku coroczna konferencja odbędzie się wyjątkowo z Kolonii.

Firma igus wprowadziła już ponad 100 innowacji w dziedzinie tworzyw sztucznych, które zaprezentujemy na dorocznym „Hannover Show”. Jednak w tym roku odbędzie się ono wyjątkowo w Kolonii, gdzie na powierzchni ponad 400 m2 powstał świat innowacji w dziedzinie polimerów do pracy w ruchu. Został stworzony na potrzeby wirtualnych wizyt, osobistych spotkań cyfrowych oraz corocznej konferencji prasowej, na którą firma igus serdecznie zaprasza.

 • Czwartek, 7 maja, godzina 9:00 oraz 16:00
  Cyfrowa konferencja prasowa siedziby głównej igus GmbH (język angielski)
  www.igus.eu/press-conference
   
 • Czwartek, 14 maja 2020, godzina 11:00
  Cyfrowa konferencja prasowa igus Polska (język polski)
  www.igus.pl/press-conference

Podczas cyfrowej konferencji prasowej będzie istniała możliwość dowiedzenia się więcej w temacie innowacji w dziedzinie tworzyw sztucznych na rok 2020: od sterowania robotem igus dla nisko kosztowej automatyzacji, produktów obniżających koszty i czas montażu systemów e-prowadnikowych, przez wiele nowych „inteligentnych tworzyw sztucznych” dla Przemysł 4.0, po liczne „małe” pomysły o dużym wpływie. Będzie można zapoznać się również z wynikami biznesowymi igus w 2019 r, obecną sytuacją i prognozami, a także pojawi się możliwość rozmowy i zadawania pytań za pośrednictwem czatu na żywo.

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę