Dassault Systèmes wprowadza nowe oferty w ramach 3DEXPERIENCE Works

Dassault Systemes

Firma Dassault Systèmes zaprezentowała nowe oferty handlowe w ramach 3DEXPERIENCE Works, które zapewniają użytkownikom SolidWorks połączony, zintegrowany i zautomatyzowany sposób usprawnienia ich procesu twórczego, dając oszczędność czasu i kosztów. 

Nowe oferty - Standard, Professional i Premium - zawierają aplikacje SolidWorks w odpowiadających im wersjach. Są instalowane, licencjonowane i aktualizowane z platformy 3DEXPERIENCE wraz z przechowywanymi w niej danymi. Dzięki temu połączeniu klienci SolidWorks korzystają z tych samych aplikacji desktopowych, na których od lat polegają przy projektowaniu i opracowywaniu nowych rozwiązań dla swoich klientów, jednocześnie korzystając z zalet platformy cyfrowej: ulepszonej współpracy, wbudowanego i łatwego w obsłudze zarządzania danymi, automatycznej aktualizacji oprogramowania oraz elastycznego dostępu do najnowszych danych projektowych dostępnych w jednym miejscu.

Skalowalna oferta obejmuje również 3D Creator i 3D Sculptor - aplikacje do projektowania nowej generacji, które działają w dowolnej przeglądarce, w dowolnym miejscu - umożliwiając użytkownikom rozszerzenie i udoskonalenie tego, co mogą zrobić z SolidWorks, wybierając spośród dziesiątek innych aplikacji 3DEXPERIENCE Works i korzystając tylko z tych, które są im potrzebne do wykonywania ich zadań. Użytkownicy mogą zapoznać się ze wszystkimi usługami oferowanymi przez platformę i stać się ekspertami w dziedzinie cyfrowej transformacji w swojej firmie.

- Klienci chcą nie tylko projektować. Chcą doświadczać produktów, które wytwarzają. Wymaga to lepszego projektowania, symulacji, zarządzania, kierowania produkcją oraz, co najważniejsze, współpracy z całym łańcuchem wartości. Chcemy zapewnić klientom więcej możliwości, które mają sens dla ich biznesu, dlatego też ułatwiliśmy im korzystanie z 3DEXPERIENCE Works - powiedział Gian Paolo Bassi, CEO, SolidWorks, Dassault Systèmes. - Dzięki naszym nowym ofertom handlowym, użytkownicy SolidWorks mają dostęp do aplikacji desktopowych, które znają i kochają, z ogromną wartością dodaną. Na platformie 3DEXPERIENCE wszystko i wszyscy zaangażowani w procesy koncepcyjne, projektowe, symulacyjne, produkcyjne, sprzedażowe i serwisowe są połączeni i zintegrowani w jednej ciągłej pętli. Oczywiście, nasi klienci SolidWorks mogą nadal kupować samodzielną wersję stacjonarną SolidWorks, jeśli wolą, ale nasza nowa, zorientowana na klienta opcja uwolni im czas na przemyślenia, tworzenie i konkretną pracę. Planujemy również podobne oferty w zakresie edukacji i startupów, aby również im zaoferować wartość dodaną.

Źródło: Dassault Systèmes

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę