[Aktualizacja] Pokażmy co nas łączy ma już ponad 8000 zł

Raven Media

Pomysł na pomoc w ramach akcji firmy WAGO „Pokażmy co nas łaczy” gwałtownie zyskuje na popularności. Dopiero niedawno poinformowaliśmy, że wzięło w niej udział 500 osób. Kilka dni później okazało się, że liczba uczestników wzrosła do 700. Teraz organizator akcji poinformował, że zebrał już ponad 80% zaplanowanej kwoty, choć do końca akcji zostało jeszcze dziewięć dni.

Akcja wystartowała 19 września ma pokazać i już pokazuje, że polską branżę elektroinstalatorską łączy nie tylko profesjonalizm, ale również chęć niesienia pomocy innym.  Celem przedsięwzięcia jest wspieranie potrzebujących rodzin, które biorą udział w programie „Nasz nowy dom” emitownym przez telewizję Polsat. 

Reklama

W ostatnich dniach akcji organizator zachęca do wzięcia udziału w konkursie, dzięki któremu chce docenić jakość i pomysłowość nadesłanycyh zdjęć. W konkursie, który wystartuje 9 listopada (już po zakończeniu zbierania zgłoszeń) internauci wybiorą najlepsze, ich zdaniem, 20 zdjęć.

Aby wziąć udział, wystarczy odwiedzić stronę www.ElektroBohater.pl, z pomocą której można wysłać swoje zdjęcie, na którym korzysta się lub trzyma złączkę WAGO. Każde zdjęcie to 10 zł, które WAGO przekaże potrzebującej rodzinie. Cel akcji to 10 000 zł.

Reklama

Trzymamy kciuki za akcje, którą swoim patronatem objął również serwis e-elektrotechnik.pl.

 

Źródło: Wago

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę