elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama
Luxon Sp. z o.o.
Luxon Sp. z o.o.

Luxon Sp. z o.o.

ul. Kwiatowa 45, 55-330 Krępice, PL

http://www.luxon.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Od 2008 r. produkujemy energooszczędne oprawy w technologii LED. 

Pomagamy kadrze zarządzającej i technicznej w doborze najlepszego oświetlenia, które zapewni: komfort pracy dla pracowników, zwiększy produktywność, ograniczy liczbę wypadków i ograniczy zużycie energii oraz emisję CO2. Nasz zespół zdobył doświadczenie na 6949 realizacjach w całej Europie.

Dzięki temu wdrażamy tylko takie rozwiązania, które rzeczywiście działają, nawet na najbardziej wymagających obiektach czy infrastrukturze drogowej. Obsługujemy obiekty przemysłowe, logistyczne, handlowe oraz drogi i ulice w zakresie oświetlenia generalnego i specjalistycznego.

Produkujemy energooszczędne oprawy LED przeznaczone dla przemysłu, zakładów produkcyjnych czy magazynów. Poza tym posiadamy w portfolio produkty przeznaczone do oświetlenia zewnętrznego, biurowego i handlowego.

Dzięki inteligentnemu systemowi sterowania jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty związane z energią elektryczną i poprawić komfort oraz bezpieczeństwo pracy.

Oświetlenie LED polega na zmianie elektronów na fotony, a w instalacji fotowoltaicznych zamieniamy fotony na elektrony. Postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie z branży elektrotechnicznej i wspieramy klientów także w zakresie instalacji PV.

W 2016 r. Luxon zaczął rozwijać usługi wykonawstwa. Dzisiaj świadczymy kompleksowe usługi w ramach realizowanych projektów, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i jakość naszym klientom.

Light Lease to ratalne finansowanie produktów LED dostosowane do twoich możliwości. Oferta pozwala generować oszczędności już pierwszego dnia od uruchomienia urządzeń w firmie.